Ano, slepý nemůže vést slepé

P1060978

To co je správné musí eliminovat to co je chybné, evoluce v nás a okolo nás je obrazně jako lavina a jakékoli násilné pokusy o to zastavit tuto evoluční lavinu, jsou naivní a marné, problém s bídou a nezaměstnaností je způsoben tím že jsme nenahradili to co je chybné tím co je správné, nestačí nahrazovat jenom chybné věci za správné věci.
Musíme nahradit i chybné lidi za správné lidi, je třeba zavést globálně GVKB pravidelnou měsíční kontrolu všech lidí od narození do smrti, evolučně chybné jedince odsuneme globálně na Sibiř, do velikých převýchovných pracovních táborů, pořádek znamená to, že se neustále přemisťuje vše, na správné místo, a chybní jedinci, patří na Sibiř do převýchovných táborů, dobrota k chybným jedincům, má za následek, ekonomickou a politickou krizi.
Vše je o hodnotách, aby mohla řepa vyrůst, musí se vyjednotit, podívejme se do přírody, zde je přirozený evoluční výběr, a vše co je chybné, to je zde eliminované. Na Sibiři se oddělí muži od žen, aby zde už nemohlo docházet, k rozmnožování chybných lidí, ten kdo na Sibiři nebude každý den v roce od rána do noci fyzicky těžce pracovat, ten nedostane ani jídlo, a zemře zde hlady, na hrubý pytel zde musí být hrubá záplata.
Zaměstnavatelé potřebují jenom hodnotné zaměstnance, a tak i dostanou jenom hodnotné zaměstnance, místo výpovědi, zde bude jenom umístěnka na Sibiř do převýchovného tábora, ten kdo bude pracovat pomalu, nebo chybovat, ten skončí na Sibiři, nebude zde globálně pro nikoho imunita a nebo výjimka, na Sibiři skončí i; milionáři, mafiáni, oligarchové, prezidenti, ministři, senátoři, poslanci, soudci, notáři, generálové, ředitelé, celebrity, byrokrati, profesoři, atd. není možné to, aby byl na vedoucím místě chybný člověk, slepý nemůže vést slepé.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.