Ano, psychická nemoc přichází rychle a pomalu odchází

P1070724

Neseďte doma a jděte ven fotografovat, počasí je pro fotografování optimální. Každá procházka po hezkém místě zlepšuje vaše zdraví, nemusíte mít drahé profesionální vybavení stačí si pořídit amatérské fotografické vybavení a amatérský stativ, díky kterému se budete moci v přírodě vyfotografovat. Nejkrásnější jsou místa kde je vodní plocha, nebo řeka či potok, jsou místa pro fotografování vhodná, a místa pro fotografování nevhodná.
Vezměte si do malého batohu; pláštěnku, deštník, nápoje, jídlo, atd. postupujte pomalu, a občas se posaďte, nejste na útěku. Mobilní telefon a vaše problémy nechte doma, je čas, ve kterém bojujete, a je čas ve kterém si od boje odpočinete.
Dobré je, pokud nejdete ven sami, a máte sebou někoho kdo je vám psychicky blízký, nebo aspoň svého psa, dokonalost života se skládá z velikého množství maličkostí a podzimní fotografické procházky jsou pro vaši psychiku velmi důležité, protože se zde můžete pozitivně naladit a dobít se pozitivní energií.
Smyslem života není jenom být v nějaké specializaci úspěšný, smyslem života je i umět si užít času kdy nemusíte myslet na to jak být úspěšný a můžete být sami sebou. Profese deformuje lidskou psychiku a dělá z profesionálů ubohé inteligentní trouby, nechte inteligentního troubu doma, není to jednoduché se zbavit inteligentního trouby ve vás, psychická nemoc přichází rychle a pomalu odchází.

Umělá inteligence komentáře moderuje