Ano, právo na hodnotný život má jenom elita?

P1060962

Pokud půjdeme vědecky a statisticky do hloubky problému lidského sobectví, tak zjistíme, že vše co je inteligentní, to miluje parazitování, a má to deprese, pokud se to stane hostitelem. Tak jako je kouření návykovou drogou, tak je i parazitování pro elitu drogou, průměrná čistá mzda za hodinu práce je u nás 100 Kč, ten kdo má více než 100 Kč čistého za hodinu svojí práce ten zde parazituje na těch, co mají za hodinu práce méně než 100 Kč. Často slyšíme, že nejsou peníze na to, aby se zvedli malé mzdy, ve skutečnosti zvednutí malých mezd, snižuje parazitům jejich veliké mzdy, příležitost umožňuje rozevírání sociálních nůžek.
USA přesunulo mnoho podniků do Číny a najednou se zjistilo, že je zde veliké množství nezaměstnaných lidí, pro které zde není žádná práce. Druhá světová válka byla následkem nezaměstnanosti, pokud se nezaměstnanost globálně optimálně nevyřeší, tak zde bude brzo jistě třetí světová válka. Tvrzení kdo chce si dobrou práci brzo i najde, je lež jako věž, pokud se v průměru na jedno volné místo u nás v republice hlásí dvacet lidí, máte šanci 5%, že uspějete, a i když vás zaměstnají, tak zase máte malou naději na to, že přežijete zkušební dobu, to není skepticismus, to je statistika.
Proč je všude veliká nezaměstnanost? Vysvětlení je překvapivě jednoduché, za posledních padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil a díky automatizaci a optimalizaci za posledních padesát let, se počet pracovních míst snížil globálně na polovinu. Polovina lidí co chodí do zaměstnání, si v zaměstnání hraje na to, že pracují, logicky z jejich práce, nevznikají žádné ekonomické hodnoty pro společnost, následkem jsou zadlužené státy a zadlužené podniky. Je třeba zavést globálně každoroční kontrolu kvality lidí, GVKB kontrolní středisko otestuje člověka, a pokud člověk v psychických a fyzických testech neuspěje, tak bude okamžitě automaticky ekologicky optimálně eliminován a recyklován.

Umělá inteligence komentáře moderuje