Ano, Miloš Zeman je starý trouba

P1070713

Včera jsem se díval večer na televizi, a hodinu zde jsem mohl sledovat na hradě našeho prezidenta v dialogu se inteligentními zástupci naší státní televize, problémem Miloše Zeman je pyšnost, pyšnost narkomanů je veliká, drogy narkomanům přeprogramovali jejich mozek dokonale, tím že jim vymazali z mozku sebekritiku. Proč se v projevu Miloš Zeman sebekriticky nepřiznal ke svým politickým a ekonomickým chybám, tuční kapři si nevypustí rybník, kde se mají dobře, o tom je politika a náboženství.
Prioritní chybou Miloše Zemana je láska k socialismu, je to logické, protože on byl členem komunistické strany (1968-1970), a tím mu byl přeprogramován v mládí mozek, jeho politické a ekonomické vztahy, se socialistickými národy jenom potvrzují to, co zde sebejistě říkám. Můj otec, který byl po celý dlouhý život profesorem, nebyl v komunistické straně a stejně tak ani já, jsem nebyl v komunistické straně. Zeman během své kampaně při volbě prezidenta sám přiznal, že denně vypije šest sklenic vína a tři „panáky“ tvrdého alkoholu. Lékař doporučil Zemanovi i kvůli zjištěné cukrovce omezení konzumace alkoholu.
Zeman trpí cukrovkou a s ní spojeným onemocněním nervů nohou. V květnu 2013 vzbudil Miloš Zeman značnou pozornost veřejnosti během otevírání komory s korunovačními klenoty v Svatovítské katedrále, kde byl jedním z klíčníků. Zeman působil dojmem opilého člověka. Ve stejný den před touto událostí se účastnil recepce na Ruském velvyslanectví, kde byl zachycen při popíjení tvrdého alkoholu.
Během tiskové konference 31. srpna 2015 oznámil, že mu lékaři diagnostikovali ztrátu sluchu, je to prostě už starý trouba, tento měsíc má Miloš Zeman 72 narozeniny 28. 9. 2016. Nechápu to, proč Miloš Zeman odmítl odpovědět na to, jestli chce znovu kandidovat na prezidenta, je přeci jasné, že při jeho tělesném a psychickém zdravotním stavu, by měl logicky odejít pokorně na Vysočinu, a zde v lese začít zase objímat stromy.