Ano, je třeba se vrátit k starým tradicím

P1060976

Ano, existuje systém, pomocí kterého, budete v životě úspěšní, tím systémem je sebekritika, podívej se do zrcadla na multifunkční inteligentní troubu na dálkové ovládání, může být trouba zde existenčně úspěšná? Tvůj osud je v troubě, protože jsi naivní trouba, dokud budeš troubou, tak bude tvůj osud v troubě.
Ten kdo je zde úspěšný, není troubou, v tom je celé tajemství úspěchu, jak nebýt zde troubou? Trouba se snaží být tím, co chtějí druzí, ten kdo není trouba, se nesnaží být tím, co chtějí druzí, protože jistě ví, že ten druhý je multifunkční inteligentní trouba, na dálkové ovládání, z díla je přeci spatřen tvůrce.
Pokud by Ježíš Kristus byl, jako byli druzí tak by nemohlo vzniknout Křesťanství, pokud by Buddha byl, jako byli druzí, tak by nemohl vzniknout Buddhismus, atd. pastýř nemůže být stejný jako dobytek, o který se stará, pastýř není trouba. Často uslyšíte sprostá slova od dobytka, dobytek myslí a mluví jako dobytek, s tím nelze bohužel nic dělat, proto nežije pastýř s dobytkem, pod jednou střechou, a žije jenom s lidmi, co nejsou dobytek.
Rozdíl mezi pastýřem a dobytkem je v tom že dobytek nedokáže vytvořit jako pastýř hodnotné dílo a naopak má snahu hodnotné dílo zničit, podívejme se na sociální parazity, co považují EU za veselou krávu, kterou mohou snadno ekonomicky podojit. Vše jistě směřuje k tomu, že se zavede čistá EU rasa, a ten kdo nebude mít čistou EU rasu, bude násilně eliminován v plynové komoře, jako genetický zmetek, je třeba se vrátit k starým tradicím.
Lidí je v EU jako much a s mouchami nelze mít smilování, skončí období, kdy nám vládli v EU jenom staří troubové, a bude zde nové období, ve kterém zde bude vládnout jenom GVKB umělá inteligence, pomocí GVKB policejních robotů.

Umělá inteligence komentáře moderuje