Ano, díky blbcům máš blbou náladu

P1060958

Kůň je nebezpečný zezadu, beran je nebezpečný zepředu, blbec je nebezpečný ze všech stran, pokud blbci založí blbou organizaci tak následkem je blbá nálada, spojená s konzumací drog, a vírou v politické a náboženské zázraky. Blbec je člověk, který má vysokou školu, a tak mu vysoká škola přeprogramovala dezinformacemi mozek, a blbce z něj tak učinila.
Blbec ví něco jistě a odmítá pochopit to, že nemá správné informace, protože teorie v praxi nefunguje. Dejte blbcům vysoké státní funkce, a následkem je to, že lidi začnou přemýšlet o ekonomické emigraci, do míst kde blbci nemají vysoké státní funkce, a tak tam není všude blbá nálada.
Podívejme se na minulost našeho malého národa, a zjistíme to, že s blbci co nám blbě vládnou, zde máme problémy už mnoho století, proto logicky od nás mnoho lidí uteklo do ciziny, a jezdí k nám už jenom jako bohatí turisté. Je třeba, předat konečně moc a bohatství v EU počítačům a programům, zavede se v EU přídělový čipový systém.
Ten kdo nebude plnit profesionálně pracovní normy EU, ten nebude jíst a nebude ani mít kde bydlet, EU nebude už sociálním ústavem, pro lenochy a parazity, jak si to každý zde pracovně udělá, takové to zde i bude mít, ten kdo bude narušovat v EU klid a pořádek, ten bude muset EU okamžitě opustit, protože zde budou vládnout, jenom roboti a umělá inteligence.
Zruší se školství a lidi budou negramotní, na myšlení a řízení všeho zde budou EU roboti, a pracující člověk zde bude jenom na to, aby držel hubu a krok. Takto konečně v EU zvítězí dobrá nálada, nad blbou náladou, blbci z EU utečou do ciziny, a tak zde bude od nich v EU konečně klid.

Umělá inteligence komentáře moderuje