Ano, blbá nálada je zde už dlouho

P1070692

Média nám tvrdí že žijeme v té nejlepší možné době a že se máme velmi dobře, proč tedy mohamedáni nestojí o naši republiku a utíkají jenom do států, kde je už tržní kapitalismus? Mnozí si naivně myslí, že i u nás je tržní kapitalismus, u nás je socialismus co si hraje na kapitalismus!
Jednoduchá je statistika nově prodaných osobních aut, polovina prodaných aut u nás jsou stará auta ze západních zemí, na západě je dneska trend mít auto jenom po dobu co má záruku, a potom je levně prodat, protože opravy jsou velmi drahé, u nás jsou opravy aut levné, a tak dovážíme stará auta ze západu. Statisticky se věk starých aut u nás neustále prodlužuje, je třeba zavést konečně normu, že deset let staré osobní nebo nákladní auto, nesmí už na silnici, a musí být sešrotováno, nebo vyvezeno do ciziny.
Lidi u nás musí pochopit to, že nejsou tak bohatí, aby si mohli kupovat ze západu auta, co jsou už po záruce. Stejně tak i musíme pochopit to, že lidi co jsou už staří (více než 50 let), musí opustit svoje výhodné jisté zaměstnání, a odejít pracovat do ciziny a předat svoje životní zkušenosti hloupým cizincům, nároční podnikatelé a obchodníci, nemohou být dojnou krávou, pro staré zaměstnance, co pracují pomalu a mnoho chybují.
Podívejme se do přírody, zde vše co je staré, to je eliminované, náš národ je zastaralý, jak po fyzické stránce, tak i po psychické stránce, je třeba začít vše, co je staré nahazovat novým, zavedeme pro státní zaměstnance věkový strop, a jakmile státní zaměstnanec dosáhne věku 50 let, tak dostane automaticky výpověď, nebudou zde výjimky pro; prezidenty, předsedy, poradce, diplomaty, ministry, soudce, profesory, byrokraty, generály, senátory, poslance, atd.
Statistika jasně dokazuje, že zaměstnanec, který překročil věk 50 let, není už pro zaměstnavatele ekonomický, a proto je zde v tomto věku i dlouhá podpora v nezaměstnanosti. Ten kdo v 50 letech nebude chtít odejít do ciziny, může zde začít soukromě podnikat, v tomto věku má už každý dostatek peněz a zkušeností na to, aby zde začal soukromě podnikat, tvrdá konkurence, umožní to, že se zde zvýší konečně životní úroveň.