Názor většiny nemusí být vždy správný

P1060998

Autority pyšně stanovují druhým, co je podle nich subjektivně normální, a trestají druhé za to, že nejsou normální, pokud je mocným autoritám dokázáno to, že jsou nenormální, tak na to reagují agresivně, a mají chuť pomocí násilí řešit tento problém.
Podívejme se na víru v zázraky, věřící lidé se řídí tím, co jim říká jejich víra, z pohledu lidí co nejsou věřící, vypadají potom věřící lidé jako nenormální lidé, které bychom měli zavřít do psychiatrické nemocnice. 

Normální je si nainstalovat do počítače Ubuntu, to vám řekne ten, kdo věří v operační systém Linux, tím vznikne konflikt, protože mnoho lidí věří tomu, že normální je používat v počítači Windows. Normální je používat kancelářský počítač, nebo je normální používat notebook? Názor většiny nemusí být vždy správný

1. Je normální to, co není normální
2. Jsi normální
3. Lidi co věří v …. nejsou normální
4. Lidi s …. pletí nejsou normální
5. Mě to normálně nemyslí
6. Normalita je subjektivní norma, která je objektivně nenormální
7. Normální je mluvit pravdu
8. Normální je nebrat drogy
9. Proč to není normální
10. Řekni mě to normálně
11. To snad není normální
12. Ty nejsi normální
13. Udělej to normálně
14. V psychiatrické nemocnici skončí ten, kdo není normální 

Matematika je relativní symbol, který používáme, protože jsme na nízké úrovni poznání reality. Ten kdo není na nízké úrovni poznání reality, ten matematiku nepoužívá, a tak není na matematice závislý jako na droze.

Bůh, který vše stvořil, nepoužívá matematiku, Bůh není subjekt, je to objekt, vše co existuje v rovině fyzické a psychické, to je Bůh, Bůh je; dualita, energie, matematika, čas, prostor, život, smrt, dobro, zlo, láska, evoluce, internet, inteligence, počítač, člověk, mravenec, program, databáze, absolutno, iluze, sny, umění, opice, Ježíš Kristus, Buddha, TGM, atd.

Umělá inteligence komentáře moderuje