Miloš Zeman z dálky vypadá jako prezident

P1060999

Myslíme, protože nevíme, pokud víme, tak nemyslíme, otázkou je, proč nevíme, a tak musíme myslet, a tím i chybovat. Nevíme, protože jsme nemocní, to co je nesmrtelné, to je zdravé, a tak to ví, a nemusí to chybně myslet. Ekosystém to je nemocnice, ve které je vše, co je živé nemocné, a proto je to i smrtelné.
Zákon gravitace je nesmrtelný, on ví co je správné, a tak nemyslí chybně, lidské zákony vznikli z myšlení a tak jsou chybné, proto zde musíme mít politiky a byrokraty, aby opravovali chybné; zákony, normy, předpisy, regulace, mytologie, pohádky, rituály, pověry, ideály, kulty, fetiše, programy, atd. pomocí chybných oprav.
Lidi dělají chyby, a snaží se svoje amatérské chyby, omlouvat nebo maskovat, nikdo z lidí není dokonalý! Navíc zde vše rychle stárne, a tak to co bylo včera ještě správné, to je dneska už chybné, život je jako řeka, která se neustále mění, a dvakráte nevstoupíš do stejné řeky.
Běžné je všude to, že z dálky vypadá vše jinak než z blízka, Miloš Zeman z dálky vypadá jako prezident, z blízka ale on vypadá, jako stará multifunkční hloupá trouba, která by se měla, ekologicky optimálně okamžitě recyklovat.

Umělá inteligence komentáře moderuje