Egoistické mýdlové bubliny

P1060996

Zkusme se zamyslet nad tím, že chybujeme, a tak je chybou to, že naivně věříme mnohému, co jsme si do hloubky neověřili, představme si, že čas a prostor je jenom virtuální psychická iluze, způsobená tím, že neznáme objektivní pravdu o tom, že zde ve skutečnosti není čas a prostor.
V minulosti člověk nechápal bouřku, při které je hrom a blesk, lidi si mysleli, že se na ně Bůh zlobí, protože chybují, dneska už víme, že bohem je nám to co milujeme a potřebujeme, a že nad námi není žádný všemocný spravedlivý Bůh, ani že existuje Bůh jako stvořitel vesmíru a života.
Třeba časem věda a statistika dospěje k tomu, že zde není čas a prostor, to v nás vyvolá otázku a co zde tedy je? Je zde; prázdnota, nula, nicota, tma, ticho, atd. naše ego chce, aby mělo pevný bod, ego nemůže existovat bez pevného bodu, a tak vznikají bubliny plné dezinformací, o tom že je zde; čas, prostor, energie, láska, pravda, zázraky, ráj, peklo, štěstí, atd. smrt to je prasknutí dezinformační bubliny, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, bohužel za vším jsou prachy. Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vše co má mozek, potřebuje spánek?
Dezinformace jsou jako droga, a spánek zajistí přísun této drogy, proto sny nemají logiku a my jim nerozumíme. Naše toužení po úspěchu a nesmrtelnosti je způsobeno dezinformacemi, které jsou nám drogou, mnohé je zde relativní nebo je to jenom symbolem, když přijdeme o iluze tak se cítíme zle, poznání znamená přicházet o iluze, proto se mnoho lidí a organizací brání poznání objektivní pravdy.
V USA si lidi právě volí nového prezidenta a prožívají volby, jako by šlo o něco co je pro ně velmi důležité, ve skutečnosti je to jenom dezinformační divadlo, prezident USA není zde důležitý, je to jenom bezmocná loutka, ovládaná bohatými globálními korporacemi, co mají peníze uložené většinou v daňovém ráji.
Lidi jsou dneska, jenom inteligentní multifunkční troubou, na dálkové ovládání, a proto je jejich život v troubě. Mnozí si řeknou, a když zde nic není, jak to že je zde ego? Ego je bublina, která vniká díky tomu, že GVKB mycí automatické bezobslužné stroje, uklízejí neustále nicotu, a při uklízení, vznikají bohužel egoistické mýdlové bubliny.

Umělá inteligence komentáře moderuje