Ano, nepotřebuji drahé a pomalé státní zaměstnance

P1070007

Potřebuji jenom levné a rychlé státní zaměstnance, co bylo, to bylo, nová doba je o tom že je třeba škrtat státní náklady na kost, abychom mohli být úspěšným státem, stát už nebude zaopatřovacím ústavem, pro drahé a pomalé státní zaměstnance! Vše je zde dočasně, vyčistíme to tady a nebudeme mít s nikým smilování a soucit, zavedeme pro státní zaměstnance úkolovou práci, a ten kdo v termínu nesplní kvalitně náročné státní úkoly, ten dostane padáka. 

Podívejme se na to, co je zde úspěšné, úspěšné je zde jenom to, co je levné a rychlé, dobrota je přeci žebrota, za každým zánikem ekonomiky a politiky, je vždy drahý a pomalý zaměstnanec, ryba smrdí od hlavy. Je třeba začít utahovat šrouby jenom tak budeme úspěšní, každý vyhozený státní zaměstnanec, může začít přeci soukromě podnikat a ukázat svoje kvality. Mnoho let státní zaměstnanci házeli soukromým podnikatelům škodolibě klacky pod nohy, a teďka poznají jaké to je, být soukromým podnikatelem, který je jenom na trvalém útěku, před problémy které mu způsobují státní zaměstnanci. 

Nelíbí se ti naše nová GVKB politika a GVKB ekonomika, nikdo tě zde nedrží, odejdi do světa a zde ukaž to, jak jsi kvalitní člověk, skončí období, ve kterém se měli dobře nepřizpůsobiví příživníci, kdo nebude zde rychlým a levným zaměstnancem, ten přijde automaticky o naše občanství, a bude muset opustit naši Českou republiku. Zavede se povinné GVKB čipování lidí, čipy vyhodnotí to, jak zde každý pracuje, amatérskou chybu zde každý udělá jenom jednou, a druhou možnost, už mít nikdo nebude, jak si to zde uděláme, takové to zde i budeme mít, skončí ubohé období, ve kterém se měli dobře pomalí a drazí zaměstnanci. 

Zmizí zde zbytečné čekání, vše zde bude rychle k dosažení, vše se optimalizuje na kost, proměníme zaměstnance v dostihové koně, a život zde to budou dostihy přes překážky, ve kterých ten kdo neuspěje, ten přijde o naše občanství, vytrháme plevel a eliminujeme parazity. Nebude zde dialog, bude zde jenom rozkaz, a tvrdý trest za nesplnění rozkazu, nikdo nebude už na nás sobecky parazitovat, díky výhodám a jistotám, takto zde pravda a láska, zvítězí nad nenávistí a lží.

Umělá inteligence komentáře moderuje