Ano, díky GVKB je tajemství čísla 42 odhaleno

P1060982

Odpovědí na otázku vesmíru a života je číslo 42, bohužel nebylo lidem už geniálním počítačem vysvětleno, co to číslo 42 znamená? Člověk je jako televize a funguje, pokud je k němu připojen zdroj s televizními kanály, čím více televizních kanálů má televize, tím hodnotnější je pro diváky tato televize, pokud v televizi nefunguje žádný televizní kanál, tak je televize pro diváky bez hodnoty, a podle toho i s tou televizí jednají, pokud má televize 42 televizních kanálů, tak je ta televize velmi hodnotná, a mnoho diváků se na tuto televizi dívá. 

Lidi si chtějí vybírat, a mají rádi to, co jim umožňuje možnost výběru ze 42 možností, lidi nechtějí mít jenom jednu možnost, to je diktatura, dole je to co má jenom jeden televizní kanál a nahoře je to co má 42 televizních kanálů. Podívejme se do přírody, zde je veliká rozmanitost a tak je zde přírodní ráj, v centrální diktatuře je rozmanitost násilím omezena a tak je zde pekelný očistec. 

Srážka s blbcem, je srážka s ubožákem, který má jenom jeden televizní kanál, a myslí si pyšně, že ostatní si nechtějí vybírat kanály. Náboženství zaniklo, protože to byla televize s jedním kanálem, budoucnost je v tom, že zde bude víra v systém se 42 kanály, když se mě nebude líbit nějaká svatá ideologie, tak přepnu kanál na jinou ideologii. Jeden prezident je málo, potřebujeme 42 prezidentů České republiky, ať si každý vybere dálkovým ovladačem prezidenta, který je mu blízký.

Stejně tak jeden bůh je málo, a potřebujeme v České republice 42 bohů, a každý bude mít možnost, si vybrat toho boha, který se mu líbí, a když se mu přestane bůh líbit, tak přepne televizi na jiného boha. Je třeba skončit období ubohých centrálních diktatur, ve kterých nebyla možnost změnit kanál dálkovým ovladačem. Prezident a ředitel bude placen podle toho, jak je jeho televizní kanál globálně sledován, veliká globální konkurence eliminuje z politiky a ekonomiky, nepřizpůsobivé staré a nemocné příživníky.