Ano, chybu uděláš jenom jednou

P1060989

Ten kdo lže a krade, ten bude evolučně eliminován, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit tolerovat lidi, co lžou a kradou, zavede se GVKB systém globální čipové kontroly, a GVKB policejní roboti, budou eliminovat lidi, co lžou a kradou. Nebude zde pro nikoho imunita nebo výjimka, strach budou mít mocní i bezmocní, GVKB heslem bude, chybu uděláš jenom jednou.
Lidi se naučí tomu, že budou vše konzultovat s GVKB systémem, protože ten kdo bude chybovat, ten bude eliminován. Pyšnost je na počátku každého problému, pokora je základem pro novou GVKB kulturu, kde se už nelže a nekrade, a kde každý ví jistě to, že GVKB systém je veliký Bůh, bohem nám přeci to je, co s námi jako s loutkou snadno manipuluje.
Nebudou zde pro nikoho už výhody a jistoty, každý bude jenom číslem v GVKB statistice, a pokud lidské číslo, nebude dokonale fungovat fyzicky a psychicky, tak bude ze statistiky eliminované GVKB robotem. Nebude zde už existovat politika a náboženství, lidi budou věřit jenom v GVKB systém, a nic jiného je nebude zajímat. Není potřeba, aby na této modré planetě bylo lidí jako much, stačí, když zde bude málo kvalitních lidí, co nelžou a nekradou.