A proč je v jablku ukryt červ?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/36886092283/

Neočekával jsem zde to, že mně porozumíte, takže vám to řeknu lidově po lopatě, prostor a čas to je manipulace, pomocí odměn a trestu, tím se z nás stávají otroci konzumní reality, proto je zde; umění, drogy, náboženství, politika, počítačové hry, sociální sítě, televize, pohádky, reklama, polotovary, atd. abychom mohli utéci z otrocké reality, bohužel každý zbabělý útěk je dočasný.
Ze snů se ráno probudíme a stejně tak i uklidnění do cigarety nebo alkoholu rychle pomine. Jsme obrazně jako ekonomičtí chudí a hloupí uprchlíci, co naivně hledají ekonomický ráj v Německu nebo USA, jenže ekonomický ráj, je zde jenom pro lakomou elitu.
Vědci provedli statistický výzkum u úspěšných lidí a zjistili to, že úspěšní lidé nejsou šťastní o nic více než lidi co jsou neúspěšní, přesto si většina lidí myslí, že když budou úspěšní tak že musí být šťastní. Většina lidí si štěstí kupuje ve formě dovolené nebo ve formě drogy, jde zde ale o levný polotovar štěstí, který nemůže nahradit pravé štěstí. Pravé štěstí je odměnou za pokoru, všimněme si toho, že pyšní lidé jsou nešťastní, pyšnost není nikdy spokojená, protože vše je pro ni málem, pyšný člověk nakonec skončí jako narkoman, protože jenom drogy, mohou poskytnout rychle iluzi štěstí.
Proč nás Bůh vlastně stvořil? Bůh za šest dní stvořil vesmír a přírodu, Satan za jeden den stvořil člověka, aby člověk mohl pyšně ničit to, co Bůh vytvořil, Bůh si nechal do kanceláře zavolat Satana, a ptá se jej, proč stvořil člověka ke svému obrazu? Satan se zamyslí a řekne. A proč je v jablku ukryt červ?

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.