Zpovědnice už není na internetu

P1070021

Kdysi dávno na internetu vznikla modrá stránka s názvem zpovědnice, která měla pomoci lidem, co mají problémy, ve snaze zajistit anonymitu zde bylo umožněné být uživatelům anonymní, dobrota je ale žebrota, jakmile nějaký trouba zjistí, že má příležitost anonymně něčemu vandalsky škodit, aniž by byl za to potrestán, tak toho využije. Všimněme si toho, že vandaly na internetu nikdo nemá rád, vandalové jsou plevelem internetu, který se musí bez milosti eliminovat a preventivně se musí vandalům zamezit to, aby se mohli nějak vandalsky projevovat.
Jelikož provozovatel internetové zpovědnice, měl malý zisk, tak on tuto stránku zrušil, vandalové se logicky přesunuli na stránky, které jsou systémově podobné zrušené zpovědnici, ale zde narazili na systémy, které už ví, jak je zablokovat optimálně. Vandalismus je následkem konzumace drog a degenerace, v přírodě je přirozený výběr, a zde zvíře udělá chybu jenom jednou.
Pokud se zamyslíme nad depresí u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, školství, dopravy, zdravotnictví, rodiny, psychicky, atd. tak zjistíme, že příčinou je degenerace a konzumace drog, následkem je vandalismus a deprese. Statisticky je už dokázané to, že v naší malé republice je největší koncentrace vandalů na světě, měli bychom se přejmenovat na Vandalskou republiku, ostatně je už vědecky dokázáno to, že zlý kmen Vandalů, žil kdysi dávno na našem území, a jablko nepadne daleko od stromu.