Zemanovy tvarůžky

P1070092

Posledních sto let se v EU rozmohlo pojmenovávat po celebritách mnohé, pokud zde nově máme letiště pojmenované po prvním Českém prezidentovi, tak by neměl být problém Olomoucké tvarůžky, přejmenovat na Zemanovy tvarůžky. Podívejme se na jméno zeman, které vzniklo v době, kdy vznikli, u nás Olomoucké tvarůžky.
Zemani byli chudí, a tak se spokojili s levnými tvarůžky, šlechtic byl bohatý, a tak se on už nespokojil s lidovými Olomouckými tvarůžky. Mnoha lidem smrdí mnoho to, co zde dělá Miloš Zeman za politiku, ano jsme zemí, kde vše něčím nějak smrdí, nejvíce zde lidem co pobírají sociální dávky, nebo podporu v nezaměstnanosti, smrdí špatná práce za minimální mzdu.
Smrdí zde i mnoho stará auta, protože lidi díky malé mzdě, nemají peníze na nová auta, co už nesmrdí. Dále zde smrdí kuřáci v hospodě a jinde, nebo zde smrdí ubožáci, co nemají práci, v hromadné dopravě.
Jediné co zde lidem nesmrdí, jsou úplatky, ale tyto nemorální lidi, státní policie přemisťuje rychle do státního nápravného zařízení, aby se zde morálně napravili, a pochopili to, že ten kdo bere milionové úplatky v krabicích od vína, ten se z toho v nápravném zařízení jistě i zblázní.