Vše je zde v troubě, protože zde vládnou troubové

1

Svatá to pravda je, že z díla spatřen je ten, kdo nám zde dlouho vládne, vládnou nám staří bezcitní a bezcharakterní kariéristé, kterým jde prioritně jenom o to, se mít zde dobře, a nezajímá je to, že se pracující člověk má zle, sytý hladovému nevěří. Neřešte to jaká; civilizace, kultura, ekonomika, politika, víra, atd. je nejlepší, řešte jenom to, jak být zde nejlepší, co bylo, to už nikdo nezmění, jde prioritně jenom o to, jaká bude tvoje budoucnost.

2

Nestarej se o druhé, druzí se o tebe taky ekonomicky a psychicky nestarají, každý člověk zde existenčně bojuje od narození do smrti sám, není zde; láska, přátelství, kamarádství, atd. Je jde jenom obchod, který skončí, jakmile se poruší přísná obchodní pravidla. Pomáhej jenom tomu, kdo ti za pomoc dobře zaplatí, nebo tomu kdo ti pomoc oplatí, nepomáhej lidem, co ti pomoc neoplatí, a za pomoc ti dobře nezaplatí.

3

Podívej se na druhou světovou válku, jak se k sobě lidi chovali, když jsme na tom zle, tak se chováme jako divoká zvířata, o tom to je, abychom se mohli k sobě chovat dobře, tak se musíme mít všichni dobře.

4

Prioritou je zde jenom úspěch v tom co děláme, vše ostatní je jenom divadlo a obchod! Svět neovládají prezidenti a ředitelé, to jsou jenom profesionální kaskadéři, co zastupují za ubohou mzdu dolarové milionáře, bohatství vládne světu už od té doby, co zde existuje!

5

Za vším je bohatství, vše může zde vyřešit jenom bohatství, zdrojem existenčních lidských problémů, je vždy jenom bída! Lidi před bídou utíkají, tam kde není bída, logicky tam kde není bída, jsou systémově uzavřené společnosti, které nestojí o ubožáky z ciziny, co umí jenom lhát a krást.

6

Nejde si nevšimnout toho, že tam kde rostou banány, tam jsou i banánové republiky, civilizace je dneska jenom tam, kde nerostou banány, jde o chladné pásmo, kde je dlouhá zima, a tak lidi musí být na zimu připravení. Podívejme se na to, jak myslí ekonomicky lidi v Řecku, a jak myslí lidi ekonomicky ve Švýcarsku, rozdíl je zde jenom v celoroční teplotě, v Řecku je teplo a ve Švýcarsku je zima.

7

Nemá smysl se snažit civilizovat lidi v místech, kde rostou banány, v těchto místech, se z lidí stali hloupé opice, co věří na to, že je jejich svatý Stvořitel veliký kokot, který dokáže veliké zázraky.

8

Vše je zde v troubě, protože zde vládnou troubové, jádrem problému je zde odříznutí od hodnotných informací a hodnotných aktualizací, jsme sice zahlcení od narození do smrti informacemi a aktualizacemi, jenže jde o ubohé informace a ubohé aktualizace.
9
Podívejme se na vysoké školy, člověk dostane vysokoškolský diplom, a zaměstnavatelé o něj nemají zájem, protože potřebují zaměstnance, co mají dlouhou úspěšnou praxi, ve svojí specializaci.

10

Proč vysoké školy, neposkytují studentům hodnotné informace a hodnotné aktualizace? To je stejný problém jako s tím, že se vyrábí v Číně levné zboží, z levných materiálů, a levných součástek, které není kvalitní, a tak nám dlouho nevydrží. Pojem Švýcarské hodinky vystihuje kvalitní výrobu, v banánové republice není možné vyrábět kvalitní Švýcarské hodinky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Optimální politická strana
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37704311412/ Neustále vznikají nové politické strany a staré pol...
Ano, nejvíce zaostalosti nacházíme v politice
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37499290940/ S příchodem inteligence přišla i lež a krádež, ve...
Základní otázka vesmíru a života je už konečně vyřešená
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37646987140/ Svatá pravdaKdo nic nedělá, ten nic nezkazí. Kdo n...
Pokud je centrální politika pro voliče nestravitelná, tak je třeba jí pomocí voleb změnit
Evoluce stvořila vše zde ke svému obrazu, vše co je zde živé to je božské, i když je to zde dočasn...
Miloš Zeman z dálky vypadá jako prezident
Myslíme, protože nevíme, pokud víme, tak nemyslíme, otázkou je, proč nevíme, a tak musíme myslet, ...
Teorie praxi nedokáže nahradit
Vše je zde je o příčině a následku, neustále slyším, že je zde vše na hovno, protože je zde lidí j...
Monarchie místo politiky
Politika je náhražka za monarchii, proč konzumovat ubohou náhražku když můžeme mít originál. Každý...
Myslíme, protože kulové hovno víme
Vím to, že nic nevím, moderní doba nám umožňuje snadno nahlédnout do minulosti, a tak spatřit to j...
Ano, nejsme banánová republika
Soudruzi neuměli ekonomicky myslet a následkem je zde bída a nezaměstnanost, základem ekonomiky je...
Ano, budou koblihy bez práce
Tak jako rybář chytá ryby na návnadu, tak i politici chytají voliče na návnadu, proč jsou lidi tak...
GVKB Donald Trump OSN
Politika je o tom, umět udělat z lidí hloupé ovce, pokud posloucháte projevy vrcholových politiků ...
Hadi ve společenském oblečení
Tento systém je o vytvoření a nastavení, vše je zde v pohybu a tak zde jsou i změny se kterými se ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu