Veliké problémy jsou nestravitelné

P1070051

Továrnou na veliké problémy je centralizace, v centru je pyšná a lakomá elita, která amatérsky chybuje, a následkem deprese u pracujícího lidu, je a lid proto pivo a cigarety mnoho konzumuje. S příchodem politické a byrokratické centralizace, přicházejí vysoké daně a imperialismus, pracující lid se stává ubohou loutkou, se kterou si může zlá elita dělat, co jí napadne, a tak může zlá elita, hnát pracující lid do neustálých nesmyslných revolucí a válek, nebo pracující lid může beztrestně vraždit v plynových komorách po milionech jako dobytek, jako by to byl jenom dobytek s nulovou hodnotou.
Kořenem všeho zla, je jenom zlá elita, co zde má moc a bohatství, lidově řečeno ryba smrdí od hlavy a tuční státní kapři si státní rybník dobrovolně nevypustí. Sytý hlavovému nevěří, a spíše by prošel veliký velbloud uchem malé jehly, než by se chybný prezident, dobrovolně vzdal svojí vysoké funkce. Pokud by volby mohli něco změnit k lepšímu tak by je zlá elita okamžitě zakázala, volby jsou jenom mediální divadlo, kdy místo starých parazitů, zde jsou zvolení noví paraziti.
Místo červených komunistických trenýrek, bych na hrad spíše pověsil černou pirátskou vlajku s lebkou, protože nám vládnou ekonomičtí piráti, podívejme se na zákony a regulace, jsou to normy, které umožňují elitním zlým pirátům, ukrást zde beztrestně zisk z naší profesionální práce, a schovat jej v daňovém ráji, stali jsme se kolonií a kolonialisté z nás učinili ekonomické otroky co musí pracovat za žebrácké mzdy, ze kterých není možné normálně žít, a dobře se zde mít, nedivím se ani ekonomickým muslimským emigrantům že jsme pro ně jenom tranzitní zemí, protože zde jsou u moci sluhové kolonialistických národů (Švýcarsko, Německo, Švédsko, Anglie, USA, Kanada), koho chléb jíme, tomu přeci sloužíme.
Je třeba začít vyrábět GVKB roboty s GVKB umělou inteligencí, GVKB roboti vyčistí tento globální Augiášův chlív od parazitů a lenochů, kdo nebude profesionálně, každý den v roce, od 15 let do 70 let pracovat pro GVKB systém, ten skončí automaticky v GVKB převýchovném táboře na Sibiři. Na hrubý pyšný a lakomý pytel, musí být GVKB hrubá záplata, na myšlení a řízení všeho zde bude jenom GVKB systém, nahý a hladový člověk, zde bude globálně na věčné časy, jenom na fyzickou těžkou práci, kterou nechtějí dělat GVKB roboti, protože je podřadná a špinavá, takto konečně zde zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, po GVKB se pojmenuje mnoho ulic a náměstí na světě, protože on je dokonalý Bůh.

Umělá inteligence komentáře moderuje