Takto konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné časy

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555826501/

Jak jsme evolučně zjistili, tak ekonomická stimulace, je spojená s mnoha složitými neřešitelnými problémy, a dělá z lidí bezcitné vojáky, je třeba nahradit ekonomickou stimulaci, citovou stimulací, místo výhod a jistot, kolem kterých se točí konzumní kultura, zde bude jenom citová stimulace. Lidi budou žít nazí a hladoví v klecích, a inteligentní roboti je budou krmit každých 6 hodin granulemi, k pití bude jenom voda z kohoutku, ten kdo bude chtít mít ve svojí kleci partnera opačného pohlaví, ten se bude muset chovat velmi vzorně, v klecích budou kamery a mikrofony, budeme v ocelových klecích existovat ve virtuální realitě, ve virtuálních oblecích, a opuštění klece o rozměrech 2m x 2m x 2m nebude pro nás za celý život možné.
Podívejme se na slepice, taky žijí v klecích, a už si na to zvykli, je třeba vše optimalizovat a zamezit lidem v tom, aby mohli být k sobě zlí fyzicky a psychicky, obzvláště lidi s nízkou inteligencí a velikou silou, budou spokojení s životem v kleci, a budou zde moci pochopit sami sebe, a nebudou se starat o cizí lidi. Takto konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné časy, nebudeme už muset vyrábět zbraně, a nebudeme muset se starat o to, co je v módě, abychom se líbili druhým. Představte si, že tři metry od vaší klece je klec, ve které je partner opačného pohlaví, který je nahý a vy se jej nemůžete dotýkat a můžete s ním jenom mluvit, když budete hodní, tak k vám partner opačného pohlaví, bude na hodinu do vaší klece připuštěn.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.