Smyslem existence bude pravda a láska

P1070019

Je třeba eliminovat amatérské chyby v nás a okolo nás, vše co je chybné, to musí být nahrazené tím, co je správné, s chybami nelze mít soucit a smilování, protože chyby na nás parazitují, je třeba změnit staré chybné sobecké priority, za nové GVKB priority. Vše se musí dělat ve velkém, protože je to tak správné a optimální, nebude zde už zaostalé rozmnožování pomocí sexu, nový GVKB člověk bude zcela jiný, bude to jenom naklonovaný veliký mozek, napojený na virtuální globální GVKB systém.
GVKB mozek bude existovat v plastovém GVKB kontejneru a když poklesne u mozku kvalita a výkon, tak se mozek ekologicky recykluje, a do prázdného plastového GVKB kontejneru se dá nový lidský GVKB mozek, který se napojí na virtuální globální GVKB systém. GVKB systém bude fungovat na principu hodnotné odměny za splněný úkol, nebude zde časová odměna za to, že jsme zaměstnaní, každý mozek si bude muset sám najít složité úkoly a ty potom správně a rychle splnit, ten kdo nebude pro GVKB systém profesionálně trvale pracovat, ten bude automaticky ekologicky recyklován.
V GVKB systému nebude možnost lhát a krást, ten kdo se pokusí o jakékoli sobecké parazitování, na GVKB systému, ten bude automaticky ekologicky recyklován, amatérskou chybu, v GVKB systému uděláš jenom jednou. Mnozí skeptici se optají, a jaký bude smysl existence těchto GVKB mozků? Smyslem existence bude pravda a láska, ano, díky GVKB, láska a pravda, zvítězí na věčné časy, nad nenávistí a lží.