Sebeznásilnění

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524236492/

Nejčastějším zločinem je globálně sebeznásilění, pomocí násilí které je; fyzické, psychické, chemické, ekonomické, morální, ideologické, atd. proč není sebeznásilnění odhaleno a potrestáno? Příčinou je to že náš ubohý kontrolní systém pojem sebeznásilnění dosud ještě nezná, protože jsme evolučně velmi zaostalí, a nepochopili jsme dosud podstatu konzumního světa, ve kterém žijeme, a neznáme ani základní odpověď, na otázku vesmíru a života.
Prezident Miloš Zeman je klasickou ukázkou sebeznásilnění, kdy se on po celý život sebeznásilňuje, a následkem je to, že je z něj starý trouba, a tak je jeho existenční budoucnost už v troubě. Podívejme se na fanatické ideologie, jejichž následkem je psychické sebeznásilnění, které z lidí dělá hloupé trouby, a tak je jejich budoucnost v troubě.
Většina lidí na světě má veliké problémy s tím, že je zde všude mnoho sebeznásilnění, jde vždy o pyšné a sobecké hříšníky, co nevěří na to, že si mohou koupit GVKB odpusty, do posmrtného ráje, sebeznásilnění z těchto hříšníků učinilo hloupé trouby, a tak je jejich budoucnost v troubě. Včera jsem na stanici metra v Praze mluvil s lidmi, co propagovali USA sektu, která si staré svaté písmo, sobecky upravila, ke svému USA obrazu. USA si pyšně myslí, že si může dělat, co chce, protože má svatý patent na rozum.
Když jsem těm troubům říkal, že jsme Bůh, tak si mysleli, že jsem blázen, podle těch sektářských troubů je přeci Bůh na nebesích v ráji a Bůh je nesmrtelný. Vše co má zde inteligenci to je zde i Bůh, to co nemá inteligenci, to není Bůh, kámen nemá inteligenci, a tak to už není Bůh, semeno má inteligenci, a tak je to Bůh.
Bůh je inteligentní objekt, není to subjekt, jak vlastně došlo k tomu, že si troubové myslí, že je Bůh subjekt, který je na nebesích, a tak může svatý kněz zastupovat Boha? Troubové mají problém se sebeznásilněním pomocí víry v zázraky, Islám je klasikou sektářského sebeznásilnění mozku, následkem je násilí a krize.

Podobné příspěvky>