Proč lidi chtějí jednoho Boha?

P1070109

Není jeden Bůh nad námi, je zde nekonečné množství bohů v nás a okolo nás, vše co je hodnotné, to je i božské, Bůh znamená vyjádření hodnoty, pokud něco ztratí hodnotu, tak to ztratí i božskost. Proč lidi chtějí jednoho Boha, který všemu kraluje po věčné časy? Příčinou je naše sobectví a naše lakomost, sobec a lakomec chce sloužit jednomu mocnému bohatému pánu, protože je to pro něj výhodná investice.
Často se mě druzí ptají, která víra v zázraky je správná, já jim říkám, že by měli věřit v lidovou moudrost, a neměli by věřit tomu, co je v rozporu s lidovou moudrostí. Lidová moudrost říká mnoho tisíciletí pořád to samé, protože stojí na skále z pravdy, politika a náboženství se neustále mění, protože nestojí na základech z pravdy.
Pokud hledáte cestu do psychického ráje, tak tou cestou je lidová moudrost, pokud si za cestu zvolíte; politiku, vědu, techniku, sektu, náboženství, pohádky, pověry, mytologie, kulty, fetiše, rituály, reklamu, módu, atd. tak vaše cesta povede do psychického očistce, ve kterém budete pít slivovici a kouřit cigarety.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.