Pokud je centrální politika pro voliče nestravitelná, tak je třeba jí pomocí voleb změnit

P1070039

Evoluce stvořila vše zde ke svému obrazu, vše co je zde živé to je božské, i když je to zde dočasně, a není to evolučně dokonalé, evoluce je proces založený na konzumaci toho co je stravitelné, to co je nestravitelné, to evoluce eliminuje, proto zanikají subjekty a objekty v okamžiku, kdy se stávají nestravitelnými pro svoje okolí. Jak vlastně dochází k tomu, že se nějaký subjekt nebo objekt, stane evolučně nestravitelným? Nestravitelnost je následkem chyb, klasickou ukázkou jsou svaté knihy, ve kterých je mnoho chyb, a proto jsou pro věřící lidi nestravitelné, a tak došlo k tomu, že politika nahradila nestravitelné náboženství.
Pokud je centrální politika pro voliče nestravitelná, tak je třeba jí pomocí voleb změnit, bohužel volby jsou často mediálním podrazem na naivní voliče, a volič nemůže už kariéristickou politiku optimálně změnit k lepšímu, pomocí demokratických voleb, protože na politických kandidátkách, jsou jenom samí psychicky vykleštění volové, co po volbách, budou dělat jednu politickou volovinu za druhou. Z díla politiků spatříme politiky, politici si neumí ani na internetu vytvořit hodnotnou stránku, protože to jsou staří troubové, co jsou psychicky v troubě, bavili jste se někdy s politikem soukromě?
Moje soukromé rozhovory s politiky se podobali rozhovoru s plyšovým medvědem, tak jako vám plyšový medvěd neodpoví na základní otázku života a vesmíru, tak vám na tuto otázku, správně neodpoví žádný politik. Politici zde nejsou na to, aby uměli odpovídat na složité otázky, politici zde jsou na to, aby kariéristicky sobecky parazitovali na pracujícím lidu, pomocí vydávání chybných zákonů a chybných regulací.

Umělá inteligence komentáře moderuje