Konzumní vandalská kultura

P1070022

Když to nemohu ukrást, tak to aspoň vandalsky poškodím, za vandalstvím je nejčastěji psychická porucha, způsobená špatnou výchovou v rodině, nebo ve škole, nebo jde o konzumaci drog, blázni dělají bláznivé věci, o tom je lidské vandalství. Podívejme se na problém s Romy, a to, jak vandalsky ničí v EU veliké ekonomické a kulturní hodnoty, už mnoho století, jde o zbabělé Hinduistické uprchlíky z Indie, co utekli před mnoha stoletími do EU, před vandalským Islámem v Indii.
Všechny války v minulosti lidstva, mají na svědomí jenom vandalové, a to i druhou světovou válku, ve které se na města a vesnice házeli vandalsky bomby, pomocí letadel a raket, do půdy se zahrabali miny, miny se používali i na moři, civilisté se bez soudu po milionech vraždili v plynových komorách, atd. to je vše jenom obyčejné bezcitné vandalství, ve jménu toužení po násilném vítězství, kdy vítěz sobecky trestá ty, co porazil.
Ekonomická a politická krize je následkem ekonomického a politického vandalství, ryba smrdí od hlav politiků a podnikatelů. Už brzo bude vyroben první GVKB robot, s umělou GVKB inteligencí, a dojde k tomu, že GVKB roboti, eliminují konzumní vandalskou kulturu, a globálně místo lidských vandalů, zde budou jenom GVKB roboti, takto láska a pravda, na věčné časy zvítězí, nad nenávistí a lží.

Umělá inteligence komentáře moderuje