Kdo z tebe udělal ubožáka?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297485590/

Podívej se na sebe z nadhledu, a statisticky vyhodnoť objektivně svojí hodnotu, v tomto konzumním imperialismu. Jsi existenční nula, co si zde hraje na to, co zde není, ano jsi v troubě, protože jsi trouba. Kdo z tebe udělal ubožáka? Imperialismus z tebe udělal ubožáka. Nacistické plynové komory v koncentračních táborech, kde bylo zavražděno mnoho miliónů Židů, jenom proto, že neměli čistou Árijskou rasu, jasně ukazují v nahotě, co je to konzumní imperialismus.
Pokud zde je zlo, tak se ptej, komu to prospívá, a zjistíš, že zlo prospívá mocným a bohatým imperialistům, co mají k dispozici veliké výhody a jistoty, díky kterým mohou uvrhovat do nevýhod a nejistot svoje konkurenty, a tak z nich učinit existenční ubožáky, co jsou existenčně v troubě a tak konzumují v depresi cigarety a slivovici.
Tuční imperialističtí kapři, si dobrovolně nevypustí rybník, kde se mají dlouho velmi dobře, svět je dneska rozdělen na imperialisty a jejich kolonie, tam kdo je malá kupní síla obyvatelstva, tam je i ekonomická kolonie, na které parazitují kolonialisté. Ano naše malá republika, je ubohá kolonie, na které parazitují kolonialisté, co žijí v národech, kde je veliká kupní síla lidí. Pro ekonomické uprchlíky jsme proto jenom tranzitní zemí, protože ekonomičtí uprchlíci směřují do imperialistických národů, jako je třeba Německo.
Anglie vystoupila z EU, aby se tak mohla uchránit před náporem ekonomických uprchlíků, ještě by bylo potřeba, aby z EU vystoupilo i Německo a ostatní bohaté imperialistické země, proč by v EU nemohli být jenom ekonomické kolonie, které mají malou kupní sílu, centrum EU by potom bylo v Praze a vše by bylo zase jinak.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.