Kdo může za globální krizi?

P1070032

Nejslabší článek určuje pevnost řetězu, tím nejslabším článkem je párová rodina, fungující rodina je základem všeho, v okamžiku kdy se rodina zhroutí, tak se zhroutí celý konzumní systém, ve kterém žijeme.
Proč se začali párové klasické rodiny globálně hroutit? Příčinou je to, že ženy pracují za mzdu, a na rodinu už čas nemají, a tak jsou děti vychovávané chybně, protože se rodiny ekonomicky a psychicky zhroutili. Na jedné straně je veliká globální nezaměstnanost, a na druhé straně, nutíme ženy k tomu, aby chodili do zaměstnání.
Proč konzumní ideologie chtějí, aby rodiny optimálně nefungovali? Elita chce z lidí učinit dobytek s nulovou hodnotou, se kterým si může dělat, co jí napadne, a pokud zničí rodiny, tak si může s lidmi dělat už, co jí napadne. Když padne rodina, lidi přestanou optimálně šetřit a optimálně investovat, a nechtějí mít ani úspory na kontě.
Lidi žijí jenom konzumní současností, a tak konzumují drogy, nebo se dívají na porno stránky, a nezajímá je už minulost ani budoucnost, dobytek žije stejným způsobem, ano v USA se z lidí stal konzumní dobytek! Pomocí salámové metody byla párová rodina eliminována, až došlo k zániku rodiny, a toho začal využívat logicky Islám, ve kterém může muž mít mnoho manželek.

Umělá inteligence komentáře moderuje