Každý žije po celý život jenom na svojí planetě

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555799221/

Polovinu života jsem strávil za komunismu, druhou polovinu za kapitalismu, otec byl žid a matka byla křesťanka, narodil jsem se v Piešťanech a žiji v Praze, jsem skeptik, který věří na zázraky, všemu rozumím, ale všude jsem nebyl, jsem trouba, ale nejsem v troubě, atd. shrnuto jsme chyba v systému se kterou si tento systém neví zatím rady.
Když lidi čtou to, co napíši tak si říkají, jsem trouba co je v troubě protože jsem konečně pochopil co je za vším a uvědomil jsem si objektivní realitu. Jsem psychické zrcadlo, do kterého se psychicky nemocní lidé nechtějí dívat, čím více je v lidech chyb, tím více je v lidech i psychických nemocí.
Největší lidskou chybou je strach ze změn, lidi se snaží uzavřít se před změnami do svých svatých rituálů a tak se z lidí stávají; psychopati, sociopati, devianti, idioti, blbci, ignoranti, pitomci, atd. když jsem četl jako malé dítě malého prince, tak jsem pochopil okamžitě svět dospělých. Každý má zde svojí malou planetu, kde pečuje o to, co miluje, a nezajímá se o jiné planety!
Každý žije po celý život jenom na svojí planetě, a nemůže jí opustit, naše vztahy to jsou jenom neosobní kontakty po virtuálním telefonu, kdy zavoláte na nějakou cizí planetu, někomu kdo je vám cizí, nesetkáváme se osobně ani při sexu, kdy plodíme potomstvo, protože se setkávají jenom ubohá těla, ale nesetkávají se naše svatá ega.

Podobné příspěvky>