Jsme jenom porouchané genetické stroje

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37507749516/

Ano, experiment číslo; C7487Q52200A byl ukončen. Budoucnost člověka bude o tom, že se lidi použijí na experimenty, které budou provádět GVKB roboti, s GVKB umělou inteligencí. Člověk bude pro GVKB roboty jenom levný pokusný genetický materiál, na kterém si otestují to, co by byl problém otestovat jiným způsobem. Mnozí lidé mohou namítnout, že se jim to nelíbí, a že s tím nesouhlasí, na to musím odpovědět, že to co je slabé, se podřizuje tomu, co je silné, tak to bylo, a tak to i bude.
Podívejme se na člověka, který věří v nějaké hlouposti, a dá si na tělo výbušniny, a jde se odpálit tam kde je hodně lidí, nebo unese veliké civilní letadlo, a to nasměruje do velikého mrakodrapu, kde je mnoho lidí. Jsme jenom porouchané genetické stroje, a roboti se budou o nás zajímat z vědeckého hlediska, aby mohli pro sebe využít mnoho informací, které používáme ke svojí existenci.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.