Je to v troubě, když je někdo vyrobený jako trouba

P1070088

Lidská kultura je založená na dodržování lidských pravidel, vše je hra, která má lidská pravidla, všude jsou oči a uši co pozorují, jestli se dodržují pravidla; nová, sportovní, svatá, módní, umělecká, právní, ekonomická, silniční, morální, gramatická, programová, politická, podniková, obchodní, rodinná, internetová, technická, vědecká, diplomatická, atd.
Jelikož dodržet všechna tato pravidla je nad naše síly tak jsme všichni skončili v konzumním pekle a ten druhý co nás kontroluje a soudí je nám peklem. Nejhorší jsou nová pravidla, které neznáme, protože nás s novými pravidly, nikdo neseznámil, ten kdo má nad námi moc, si vymyslí nové pravidlo, a má radost z toho, že my to pravidlo ještě neznáme, a tak nás on může potrestat a uvrhnout nás tak do pekelné deprese.
Taky často dochází i k tomu, že si mnohá pravidla odporují, a když dodržíme naše pravidla, tak tím automaticky porušíme cizí pravidla. Proto jistě skončíš jako hříšník v pekle a zde budeš po věčné časy toužit po nebeském ráji, kde se nemusí dodržovat hloupá lidská pravidla.
Jako multifunkční inteligentní trouba (Electrolux EMS 28201OW), musím péct Vídeňský štrúdl podle kuchařských pravidel, aby byl lidský konzument spokojený a nezačal používat jinou konkurenční multifunkční inteligentní troubu (Electrolux EMS 28201OW), na červené vesmírné lodi, nedáte si toust, dej si toust. Je to v troubě, když je někdo vyrobený jako trouba ve Švédské obchodní společnosti založené před 97 lety.

Umělá inteligence komentáře moderuje