Je levná práce ekonomická sebevražda?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555838811/

Problematika levné práce, není rozhodně nový ekonomický a sociální problém, ale jde o problém starý mnoho století, už Ježíš Kristus byl zastáncem toho, aby práce nebyla levná, kde je ale jádro problému levné práce? Odpovědí je statistika, moderní digitální globální společnost se naučila vše statisticky vyhodnocovat, a tak díky statistice, můžeme rychle a levně zjistit to, že příčinou levné lidské práce, jsou chyby mocné a bohaté elity, která sobecky rozhoduje o nás bez nás, lidově řečeno, ryba smrdí od hlavy a tuční kapři si nevypustí rybník.
Žijeme v Imperialismu, není zde nikde na světě Kapitalismus nebo Socialismus, všude je jenom Imperialismus, tam kde se platí daně tam je i Imperialismus, čím větší se musí někde platit daně, tím větší je tam i Imperialismus, a veliké daně, mají za následek levnou práci! Občas nějaké impérium, přepadne jiné impérium, aby mohlo parazitovat na poraženém impériu, revoluce a války logicky mají za následek bídu a nezaměstnanost. Žijeme ve světě násilí, a tak je zde dobrota jenom žebrota, spojená s levnou prací.
Lhář křičí, ty jsi lhář, a zloděj křičí, ty jsi zloděj! Může mě někdo ekonomicky logicky konečně vysvětlit, jak je možné to, že USA má obrovské dluhy, která nelze už splatit, a tyto dluhy rychle narůstají, a přitom utrácí veliké peníze, za obrovskou zbytečnou armádu a velikou zbytečnou byrokracii? Vše směřuje k veliké imperialistické válce, otázkou je už jenom, kdy tato válka začne, a kdy skončí, je třeba ukončit období Imperialismu!

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.