Hodinový funkcionář

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524190642/

Tak jako existuje hodinový manžel tak by mohl existovat i hodinový funkcionář, bylo by třeba položit věnce na hrob celebrity, tak by se na to najal na hodinu prezident. Byl by potřeba na výroční schůzi předseda politické strany, tak by se na to najal na hodinu předseda veliké strany. Nemuseli by zde být už politické volby, a pokud by někdo onemocněl, tak by to nevadilo, otázkou je, kdo by si najal člověka, ve věku 72, který má cukrovku a opírá se hůl?
Je třeba začít škrtat v EU veliké náklady, a platit funkcionářům jenom za odvedenou práci, podívejme se do přírody, zde není možné, aby se někdo měl dobře, aniž by pro to něco udělal, nestačí šetřit drasticky dole, musí se začít šetřit i nahoře, zde jsou veliké možnosti, jak ušetřit státní veliké výdaje, a tím snížit okamžitě daně na polovinu. Vše je o tom že je naše společnost uzavřená, a tak je zde krize, otevřeme se změnám, a dejme možnost mladým kariéristům, aby mohli dělat hodinového funkcionáře.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.