Ekonomičtí uprchlíci z pohledu GVKB

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555843001/

Neustále slyšíme, že jsou problémy s ekonomickými uprchlíky, a že by se to mělo začít řešit, ptám se, a proč to neřeší optimálně lidi, co jsou za to dobře zaplacení? Jestliže je zde problém s tím, že něco hoří, zavolají se na to hasiči, a hasiči hasí to, co hoří, až to uhasí, podobné je to i u ostatních problémů.
Představme si hasiče, co nebudou hasit to, co hoří, zní vám to jako nesmysl, ale to samé přeci dělají lidi, co by měli řešit problém s uprchlíky. Pokud někdo nedělá to, za co je zaplacen, je chyba v systému, zde musí nastoupit GVKB profesionál, který chybu v centrálním systému najde, a potom chybu profesionálně opraví.
V roce 1992 jsem žil rok ve Francii, u sekty Kršna na jejich zámku, jako GVKB, a zde spatřuji řešení pro ekonomické uprchlíky, dáme EU dotace sektě Kršna, a ona se postará o všechny ekonomické uprchlíky, ve zpívání svaté mantry Kršna a pasení krav, je spasení jejich hříšné duše, přeškolovací tábory se oplotí, aby z nich nemohli mohamedánští uprchlíci do EU utéci, muži se oddělí od žen, a ženy se oddělí od svých dětí.
Nezáleží na tom, jaký Bůh je pro věřící ten správný, záleží jenom na silné víře v Boha, každá víra se přeci snaží o to, aby byl věřící pokorný před Bohem. Jestliže se nezaměstnaný člověk, musí přeškolit na nové zaměstnání tak i nezaměstnaný věřící člověk, se přeškolí na víru v Kršnu.
Je třeba se navrátit k tradicím, Hinduistická víra je zde mnohem déle než víra Mohamedánská, Bůh je veliký a má mnoho podob, berme Bohy jako herce, co zde hrají svaté role, když nějaká role vyjde z módy, je zde pro herce nová role.
Věřící jsou jako děti, a Bůh je jejich svatá hračka, odeberme tedy dětem chybnou hračku, a dáme jim novou hračku, místo chybného Koránu, budou milovat správnou Bhagavadgítu. Místo násilí se přeškolí na nenásilí a místo volání Alláh je veliký Bůh, budou volat Kršna je veliký Bůh.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.