Co je základní životní otázka?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555793271/

Proč milujeme a nenávidíme, to je základní životní otázka, příčinou je to, že máme k dispozici mnoho informací a tak můžeme citlivě rozlišit, co je správné milovat a co je správné nenávidět, malé dítě nemá informace a tak neumí ještě milovat a nenávidět. Skončila doba, ve které jsme trpěli nedostatkem informací a díky digitalizaci je zde doba kdy máme dostatek informací, najednou lidi zjišťují, že neumí mluvit zajímavě a že když mluví tak je nikdo nechce poslouchat.
Období, ve kterém jsme se spokojili s hlupáky, co mnoho hloupě o hloupostech mluvili, skončila, nejde, ovšem jenom o mluvení jde i o; hudbu, fotografie, filmy, architekturu, atd. období ubohých paneláků s bytovými jádry skončilo a přichází nová doba, ve které mají lidi větší nároky na; informace, programy, hudbu, fotografie, architekturu, jídlo, lékaře, politiky, profesory, zdraví, školství, atd.
Je třeba začít vše staré nahrazovat novým, nejvíce se ale musí změnit naše priority, přestaneme se konečně starat o kladení věnců na hroby prezidentů, a začneme se starat o to, aby zde už nebyli potřební v EU exekutoři, díky tomu že v EU ekonomika a politika funguje.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.