Ano, velikým restartováním jsou revoluce a války

P1070111

Ano, každá výhoda přináší i nevýhody. Podívejme se na peníze, peníze přinesli lidem mnoho výhod ale i mnoho nevýhod, podobné je to dneska i s internetem, který nám přinesl mnoho výhod ale i mnoho nevýhod. Neustále se snažíme o to eliminovat problémy, pomocí vědomostí a inteligence, jenže následkem je to, že žijeme ve vězení, a jsme tak závislí na svatých dezinformacích a drogách.
Co je za našimi prioritami, které jsou nám svaté? Za našimi svatými prioritami je toužení po opaku. Každý extrém je nenormální, a tak vytváří toužení po tom, co je opakem toho čeho máme nadbytek, a tak; ubožák touží po tom, aby byl celebritou, dítě touží po dospělosti, hlupák touží po moudrosti, atd. Proč je nějaký film velmi populární? Ten film nabídl opak toho, o čem jsou nepopulární filmy.
Film, který je populární v Indii je v naší republice už nepopulární, každé publikum je jinak naladěno psychicky, umění je o klíči a zámku, umělec vytváří dílo které je univerzálním klíčem k mnoha zámkům. Občas je potřeba restartovat starý systém, abychom jej mohli aktualizovat, velikým restartováním jsou revoluce a války, v první válce jsme vynalezli tanky, v druhé válce jsme vynalezli atomové bomby, ve třetí válce vynalezneme inteligentní stroje na dálkové ovládání, co budou bojovat mezi sebou.