Ano, uzavřený systém je bezpečný

P1070059

Všimněme si toho, že čím vyspělejší je civilizace, tím více je člověk v kleci, v současnosti je člověk v ekonomické kleci, a tím je i jeho psychika v kleci. Uzavřený systém je bezpečný, je to pro vaše dobro, že jste celý život v kleci, pokud budou všichni v kleci, tak bude zlo poraženo a bude zde pro lidi jenom dobro, ten druhý už vám nebude moci ublížit fyzicky ani psychicky.
Nebudou zde už potřeba státní zaměstnanci, místo státu zde bude jenom klec, a roboti se o nás postarají, nebudeme už moci lhát ani krást či být hříšníky, veškeré zlo je zde díky tomu že lidi nejsou v klecích. Budou to klece z ethylmethakrylátu, lidově plexisklo, takže budeme izolovaní tepelně a zvukově od okolí.
Budeme žít ve sterilním prostředí a tak se nebudeme muset bát virů a parazitů, naše strava bude také sterilní i informace které se k nám virtuálně dostanou, budou také sterilní, zdraví těla a psychicky bude zde prioritní. Nebudeme se rozmnožovat pomocí sexu, ale budeme se klonovat ve sterilních laboratořích, a věda se postará o to, aby v našem naklonovaném těle, nemohli být; chyby, viry, paraziti.