Ano, světu vládli vždy mocní kolonialisté

P1070086

Nemám rád milionáře a celebrity. Pracuju v nadnárodní korporaci. Vídám tam spoustu milionářů a celebrit, navíc s nimi létám letadlem nebo vrtulníkem do práce i z práce. Řeknu vám, že jsou tam i světlé výjimky, ale někdy fakt už bliju, z těch kariéristických bezcharakterních psychopatů. Chlapi nosí na krcích zlaté řetízky a diamanty. U nikoho jiného, než u celebrit a milionářů tyhle řetízky s diamanty nevídám. 


Zlaté řetízky s diamanty vyšly z módy už před mnoha lety. To bych rovnou mohl nosit ledvinky, nebo chodit ven v maskáčích.
Ženské zase vypadají jako drahé kurvy. Nikdy tam nepotkám nikoho, kdo by přišel obyčejně oblečený, třeba v tričku a teplácích. To by byl hned mezi ostatními divný. 


Bydlím na drahém hotelu, kde bydlí milionáři a celebrity. Ten kontrast mezi normálními lidmi, a celebritami je neskutečný. Potom přijedu na schůzi, a vidím tam zase drahé kurvy, nebo celebrity co neumí jíst ani příborem, nebo samé namyšlené Američany, je to v elitě dneska samý genetický odpad s nulovou inteligencí. Je to mezi milionáři a celebritami normální?


Současnost je v globální krizi, díky tomu že jsou zaměstnanci odříznutí od peněz a informací, proč konkurenty likvidovat draho, pomocí veliké války, když je stačí jenom nenápadně odříznout od peněz a informací, naše malá republika byla velmi dlouho odříznutá od peněz a informací, a tak se zde z lidí stali hloupí ubožáci, které mohou kolonialisté z USA a Kanady, snadno bezcitně okrádat, a dělat tak z lidí konzumní otroky.


Je zajímavé to, že kolonialisté utrácí za zbraně a armády obrovské peníze, ale už nemají peníze na to, aby vyřešili někde lidskou bídu a lidské nemoci, z utrácení poznáváme toho, kdo světu skutečně vládne, světu vládli vždy mocní kolonialisté, jejich veliké drahé armády a jejich moderní zbraně.

Umělá inteligence komentáře moderuje