Ano, starý Bůh je mrtev, ať žije nový Bůh

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524195352/

Ano, pravda je tam kde není lež. Lež je tam kde není pravda, vše je o tom že opak je za vším, aby zde mohla být pravda, musí zde být lež, a lež je zde díky tomu, že je zde pravda, energie je možná díky napětí mezi klady a zápory, pokud zde není napětí tak je zde klid bez pohybu. Inteligence se snaží mít vše pod kontrolou, aby vše bylo tak jak to má optimálně být, aby to mohla inteligence zvládnout tak na to musí používat svaté rituály kterými spoutá to, co se snaží mít hříšné myšlenky na neposlušnost.
Je třeba pomocí prevence vše hříšné v zárodku eliminovat, a kontrolovat to jestli vše miluje svaté rituály, hříšníky je třeba eliminovat tak jako eliminujeme chyby, hříšnost je nejhorší možnou chybou správné je pokorně přijmout svaté rituály které stvořila inteligence. Ten kdo svaté rituály miluje ten duševním klidem a dlouhým životem odměněn je. To co bylo včera svaté to je dneska hříšné je třeba poznat situaci a pomocí inteligence vytvořit nové svaté rituály pokud se situace změnila, starý Bůh je mrtev, ať žije nový Bůh.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.