Ano, ryba smrdí od hříšné hlavy

P1070041

Ano, malé chyby elity, způsobují veliké globální katastrofy, ryba smrdí od hříšné hlavy, v hříšné hlavě vznikne hříšná myšlenka, a následkem je konzumní globální očistec, ve kterém je v depresi; ekonomika, politika, spravedlnost, morálka, podnikání, obchod, školství, umění, doprava, psychika, atd.
Je třeba začít s transformací konzumní civilizace, nejsme tak bohatí, abychom mohli tolerovat to, že jsou zde u moci hříšníci, co mají hříšné myšlenky. Je třeba předat moc a bohatství počítačům a programům, roboti s umělou inteligencí nahradí globálně elitu, co zde měla moc a bohatství, už o nás bez nás nebudou rozhodovat chybně pyšní hříšníci, ale vše bude optimálně řídit jenom GVKB centrální systém založený na GVKB umělé inteligenci.
Takto konečně láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží, každý člověk bude od narození do smrti nahý a bosý, protože kořenem všeho zla, je pyšnost na to, jak vypadáme a jaké výhody a jistoty zde i máme. Nebude zde již gramotnost, protože na myšlení zde bude GVKB systém a člověk zde bude dostihovým koněm, který táhne ekonomiku a GVKB roboti, zde budou lidské koně, ovládat pomocí cukru a biče.

Umělá inteligence komentáře moderuje