Ano, přichází globální optimální digitalizace

P1070121

Když to nejde po dobrém, tak se to řeší po zlém, nedodržuješ normy tak jsi eliminován, to je příčina tvých problémů, že neznáš správné normy a ty nedodržuješ, proto je snaha tě eliminovat fyzicky a psychicky. Jsi nemocný fyzicky a psychicky proto neznáš správné normy, tvoje nemoci ti neumožní poznat správné normy a ty dodržovat, poznej svoje tělesné a psychické nemoci a začni je léčit. Velmi rozšířenou nemocí jsou chybné závislosti, jde o; pokrytectví, pyšnost, egoismus, lenost, povrchnost, kariérismus, bezcharakternost, bezcitnost, škodolibost, drogy, sex, přejídání, lhaní, zbabělost, atd.
Sundej si pokryteckou masku a podívej se na sebe, spatříš multifunkční inteligentní troubu na dálkové ovládání, ano jsi ubohá levná trouba, a proto je tvoje existence zde v troubě, dokud budeš troubou, tak budeš mít i deprese! Z díla je spatřen tvůrce, nejsi schopný a ochotný zde vytvořit nějaké dílo, umíš akorát parazitovat na cizím díle a opíráš se o hodnoty, které zde vytvořili hodnotní pracovití lidé, neustále říkáš, že jsou tvoje autority svaté a neomylné, jsi ovládán tím, co je ti dneska svatou autoritou.
Každý autoritativní svatý kult je módní záležitost, vše je zde dočasně, a tak starý svatý kult je mrtev, ať žije nový svatý kult! Vše jednou jistě pomine, a jenom smrt zde zůstane, a smrt eliminuje vše, co se zde narodilo. V současnosti je zde veliký problém s lidmi, o které nemají zaměstnavatelé zájem, zaměstnavatelé nemohou zaměstnávat ubohé trouby, protože by díky nim byli brzo v troubě.
Končí období, ve kterém se měli troubové dobře, přichází globální optimální digitalizace, vše se restartuje, zaměstnavatelé vše sledují na počítačích, a ten kdo chybuje nebo pomalu pracuje, ten vyhozen je, všude se zavádí heslo, amatérskou chybu uděláš jenom jednou. Končí období uzavřených systémů, otevřené systémy likvidují uzavřené systémy a najednou se ukazuje, že i starý ředitel snadno nahraditelný je, a nový mladý ředitel lépe pracuje.