Ano, nikdo tyto lidi dosud nepohladil a nepochoval

P1070102

Je třeba pochopit to, že eliminování ubožáků je správné, a není důležité, jestli s tím ubožáci souhlasí. V současnosti došlo k tomu, že se ubožáci přestali optimálně globálně eliminovat, a tak je zde ekonomická krize, je třeba zavést u všech lidí globálně certifikaci GVKB kvality s platností jeden rok.
Ten kdo nebude mít platnou GVKB certifikaci, ten bude násilně GVKB policií přemístěn do GVKB certifikačního centra. Zaměstnání nebo státní funkci dostane jenom ten, kdo bude mít platnou GVKB certifikaci kvality, člověk je zbožím na trhu práce a nekvalitní zboží se musí vyřadit z nabídky.
Nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit mít v naší konzumní civilizaci nekvalitní jednice, se kterými zde jsou jenom samé problémy, protože nedodržují morální a ekonomická pravidla, podle kterých zde lidi žijí a dávají si na tělo výbušniny, a potom se odpalují tam, kde je mnoho lidí, my těmto hříšným lidem umožníme pochování, nikdo tyto lidi dosud nepohladil a nepochoval, my je pochováme, a místo na obvodním hřbitově jim i dáme.