Ano, malá mzda je zde díky veliké mzdě

https://www.flickr.com/photos/gvkb/36845655014/

Statisticky je dneska průměrná mzda v Praze 29 346 Kč, to znamená, že někdo má mzdu 12 200 Kč a jiný má mzdu 122 000 Kč je správné to, že jsou ve mzdách tak veliké rozdíly? Proč má zde někdo malou mzdu a jiný má mzdu velikou? Příčinou je zde štěstí, ten kdo má štěstí má mzdu velikou a ten kdo nemá štěstí má mzdu malou, tento svět je loterie ve které někdo má štěstí a jiný štěstí nemá, je naivní ten kdo si myslí to, že když se bude dlouho mnoho snažit, tak že bude mít vysokou mzdu, tak to zde nefunguje, samotná snaha nestačí, můžete vytvořit hodnotné dílo, ale když to dílo dobře neprodáte, tak z toho díla nic nemáte! 

Jsou místa, kde nejde hodnotné dílo dobře prodat, a tak se lidi snaží přestěhovat tam, kde svoje dílo prodají. Problém nastává tehdy, když je zde překážka, která vám brání se přestěhovat tam, kde můžete svoje dílo prodat, podívejme se na masožravé rostliny, jak k tomu přijde ubohý hmyz, že jej sobecky nějaká rostlina sežere, vždyť rostliny by neměli přeci logicky žrát hmyz! Rostliny se dostali do extrémní existenční situace, a tak zvolili extrémní řešení a požírají hmyz. 

Stejně jednají i lidé, mnoho lidí se dostalo do extrémní situace, a tak parazitují sobecky na cizích lidech, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, umění, rodiny, psychiky, atd. myslíme a konáme podle situace, když selže normální řešení situace, tak jednáme nenormálně. Taková tiskárna to má jednoduché, když nemáte ovladače a nemáte papír a barvy na tisknutí, tak máte smůlu, tiskárna se nemusí bát nemoci a smrti, a může rok počkat na to, až jí zajistíte vše, co ona k práci potřebuje. 

Naše samostatnost, nám umožňuje překonat problémy s tím, že něco nemáme, lidi se rozdělují podle toho, nakolik jsou samostatní. Poslední dobou často dochází k extrémnímu terorismu, kdy jsou zabíjení civilisté, aby teroristé dosáhli svého sobeckého cíle, zlo je konáno, aby se měl někdo dobře. Nejdříve jsem si naivně myslel, že život je boj, z dálky to tak vypadá, zblízka jsem poznal to, že život je evoluční experiment, ukončený smrtí, vše co je zde živé, to je pokusným materiálem pro evoluci. Je to zde jako hod kostkou, někomu padne šestka a jinému jednička, někdo má štěstí a jiný štěstí nemá.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.