Ano, lze odstranit u nás ekonomickou krizi

P1070057

Kupní síla je zde stejná jako v Turecku, už velmi dlouhou dobu, příčinou této krize jsou chyby politiků a byrokratů, slepý nemůže vás slepé, o tom to u nás je, média sice hovoří o tom, že se máme velmi dobře, a že zde není ekonomická krize, jenže zde jsou falšované statistiky, pomocí kterých se z lidí dělají hlupáci.
Proč jsme pro ekonomické muslimské uprchlíky jenom tranzitní zemí, je to proto, že je zde ekonomická krize spojená s malou kupní sílou. Ve Švýcarsku je statisticky u obyvatel pětkráte větší kupní síla, ano pracujeme zde za sociální mzdy, a bojíme se nezaměstnanosti.
Prý, kdo se snaží, ten se má dobře, to je lež jako věž! Vše zde funguje na principu ekonomické pyramidy, na vrcholu je ekonomický ráj a dole je ekonomický očistec, my jsme dole a Švýcarsko je nahoře.
Vše se točí kolem vlády, ve Švýcarsku je dobrá vláda a u nás je špatná vláda. Představte si, že se v podniku změní vedení, protože podnik koupila zahraniční firma, vedení sníží zaměstnancům platy, prý protože nejsou peníze, je to ekonomická hra, na kterou přistoupíte nebo odejdete.
Pokud by u nás zaměstnanci drze často stávkovali za větší platy, tak zahraniční firma odejde jinam, a zaměstnanci nebudou mít dlouho zaměstnání. Dobře jsou na tom firmy jako třeba lesy, zde nemůže firma odejít jinam, les nejde přestěhovat, jako to jde s továrnou.
Vše co lze přestěhovat do ciziny, to je dneska už nejisté zaměstnání. Mnoho továren se globálně přestěhovalo do Číny, ještě je třeba do Číny, globálně přestěhovat všechny státní zaměstnance, abychom tak globálně ušetřili peníze na mzdy státních zaměstnanců.