Ano, jsi trouba a tak jsi v troubě

P1070098

Deprese je trestem za to, že ses psychicky neprobudil, všimněme si toho, že každý svatý člověk hovořil o tom, že lidi psychicky spí, a že on je přišel probudit, a ukázat jim že je lepší být psychicky probuzený, než zbaběle utíkat do spánku pomocí drog, nebo pohádek o tom, že bude díky náboženským nebo ekonomickým zázrakům lépe.
Statisticky a vědecky je dokázáno to, že většina lidí na světě psychicky tvrdě spí, jsou to živé mrtvoly, které ovládají konzumní rituály, z lidí se stali inteligentní multifunkční trouby na dálkové ovládání, a tak je jejich život v troubě a následkem je deprese u; psychiky, ekonomiky, politiky, náboženství, rodiny, spravedlnosti, morálky, umění, školství, rodiny, atd. kdo nebude chtít spát, toho násilně zavřeme do vězení, nebo do psychiatrické léčebny, o tom je dnešní konzumní spící civilizace.
Trouba musí být neustále v režimu hibernace, a čekat na to, až jí někdo zapne, a po skončení pečení, jí zase vypne do režimu hibernace, ano jsi trouba a tak jsi v troubě! Zamysli se konečně nad tím, co je za tím, co je třeba za politikou?
Za politikou je snaha uspat druhé pomocí mediálních dezinformací, a potom na nich parazitovat, pomocí přerozdělování peněz z; poplatků, cla, daní, atd. z díla politiků je spatřeno to, co jsou politici zač! Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, z dálky on vypadá jako; král, prezident, ředitel, celebrita, milionář, atd. a z blízka vypadá jako psychická mrtvola, co je zde na krátké dovolené.