Ano, je zde střet zájmů mezi bohatými a chudým

P1070011

Pokud chceš být v čemkoli úspěšný, musíš se uzavřít před vším, co by mohlo nějak ohrozit to, že budeš úspěšný, pokud se podíváme na sportovce, co jsou úspěšní a jsou z nich milionáři, zjistíme, že se uzavřeli dlouhodobě před vším, co by mohlo nějak ohrozit jejich sportovní úspěch. Myšlení a jejich život je uzavřen v konzervě a tím se mohou koncentrovat na svoji specializaci, ve které jsou úspěšní.
Často je zde snaha zabránit tomu, aby se mohl člověk uzavřít do svojí specializace, tuto snahu mají rodiče a škola, je třeba se ptát, proč ti druzí nechtějí, abychom byli úspěšní v nějaké specializaci, pro kterou máme talent? Ti druzí jsou paraziti, a pokud nebudou moci na vás sobecky parazitovat, tak budou na vás zlí, každý spatřuje sobecky jenom svůj úspěch, a to že chce být ten druhý úspěšný, to jej nezajímá.
Často se lze setkat i s vandalismem, kdy do nějakého státu pomocí armády vtrhne jiný stát, a udělá z lidí v poraženém státě svoje otroky, podobné je to někdy i v obchodě a podnikání, kdy se změní majitel podniku, a váš plat najednou klesne na polovinu, protože je nový majitel nenažraný parazit, a vám nezbývá než si hledat jiného zaměstnavatele. Aby si někdo mohl koupit soukromé letadlo, musí jiný člověk skončit jako bezdomovec, nadbytek vytváří nedostatek.
Mnoho výrobků by mohlo mít velmi dlouhou funkčnost bez poruchy, třeba lednička může bez jediné poruchy fungovat i třicet let! Podívejte se, jak dlouho funguje letadlo, díky tomu že je kvalitě vyrobené, a za jak krátkou dobu se rozbije osobní auto, protože je nekvalitně vyrobené.
Proč třeba u Windows a Office je třeba neustále vydávat nové verze, když by stačilo vydávat jenom servisní balíčky, na deset let starý operační systém a deset let staré Office, Microsoft chce mít veliké zisky z prodeje, a o tom to je.
Představme si, že by vyšel zákon, že Microsoft smí vydat nový Windows a nové Office jenom po 10 letech, a bude muset vydávat jenom servisní balíčky. Nebo si představte záruku na zboží v délce 10 let. Je zde tedy střet zájmů mezi bohatými a chudými, bohatí chtějí prodávat nekvalitní zboží, které po záruce přestane fungovat, a chudí chtějí kvalitní zboží, které jim bude fungovat deset let bez poruchy.
Víte o tom, že byla vynalezená žárovka, co může svítit trvale 10 let, pokud se začnou tyto žárovky prodávat, tak továrny na žárovky zkrachují, protože se nasytí trh. Stejné je to i s botami a oblečením, není problém vyrobit boty a oblečení, co vydrží deset let, ale zase mnoho továren, díky tomu zkracuje.
Pokud chceme eliminovat krizi, musíme požadovat na vše záruku 10 let a nový Windows a Office až po 10 letech. Stejné je to i se zákony a regulacemi, politici schvalují zákony a regulace, které nevydrží beze změn deset let, politici jsou globálně jenom výrobci programových zmetků, takže to jsou vlastně zmetci, a tak Anglie vystupuje z EU.

Umělá inteligence komentáře moderuje