Ano, je to v troubě, protože ten druhý je trouba

https://www.flickr.com/photos/gvkb/36885911893/

Ano, vše se rychle díky digitalizaci začalo měnit, vše je dneska na dobíjecí baterky, už schází jenom plechový zaměstnanec na baterky, s umělou inteligencí, a najednou zde lidi nebudou mít za práci peníze, protože na práci a na řízení, zde budou jenom roboti a umělá inteligence.
Akcionáři tlačí na to, aby se šetřilo, kde se dá, a tak se lidi nahrazují za stroje, nakonec se globálně zhroutí banky, a zavede se přídělový systém na zboží a služby, lidi se odsunou do rezervací, a zde se oddělí muži od žen, aby se lidi už nemohli dále rychle rozmnožovat.
Asi před padesáti lety se zavedla volná sobota, protože bylo málo práce, dneska bychom potřebovali zavést volný čtvrtek a volný pátek, takže bychom chodili do zaměstnání jenom v pondělí a úterý. To se nelíbí mocným a bohatým lidem, protože čím více mají lidi volného času, tím méně více mají i svobody, a následkem je to že jsou najednou mocní a bohatí lidé zde už zbyteční.
Heslem centrálních ekonomických diktátorů je, nepřej a nedej lidu to, co lid potřebuje a miluje, dobrota je přeci žebrota, globální statistiky odhalují to, kde se mají lidi zle a kde se mají dobře, dobře se mají lidi v Kanadě, protože je tam čistá příroda a není tam přelidnění, jako je tomu třeba v Mexiku.
V teplém Mexickém podnebí není třeba topit a stavět si drahé domy, potrava je zde levná, a tak se zde lidi rychle rozmnožují, až to dospěje k přelidnění, a ekonomické emigraci z Mexika do Kanady.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.