Ano, ideologie je mrtvá, protože je zde internet

P1070106

Ideologie ke svojí existenci potřebuje cenzuru, v okamžiku kdy cenzura selže, tak se každá mocná ideologie zhroutí, a je jedno jestli jde o; sektu, církev, politickou stranu, podnikání, obchod, reklamu, atd. Náš svět je o tom, že dobrota je žebrota, jsme zlí, protože se chceme mít dobře, láska je zde jenom za peníze, ten kdo peníze nemá ten ať se s námi nebaví protože my se bavíme jenom s lidmi, co mají peníze a tak nám i zaplatí za naše služby. Dobře se má ten kdo má zde výhody a jistoty, v principu jde o semeno stromu, které zahyne, pokud nemá výhody a jistoty, protože aby z malého semena byl veliký strom, co má sladké ovoce, tak musí mít semeno dlouho výhody a jistoty.
Jakmile se rozpadne rodina, která se starala o děti tak se brzo rozpadne i ekonomika protože místo hodnotných chytrých a pracovitých lidí, zde jsou jenom ubožáci, co jsou hloupí a líní. Základem rodiny je to, že žena nepracuje a jenom se stará o děti a dům kde žije, jakmile musí žena chodit pracovat, tak se o děti nikdo už nestará, a rodina nefunguje tak jak má správně fungovat. Nikdo nemůže sloužit mnoha pánům, pokud má žena mnoho pánů, tak slouží všem pánům špatně, není zde ten, co by se zavděčil všem, to je zdroj většiny našich problémů. Rozkrájeli jsme lásku, jako Uherský salám na mnoho tenkých plátků, stejné je to i s penězi, taky jsme zde velmi lakomí a dáváme jenom málo peněz za věci a služby.
Naše konzumní globální civilizace se stala díky vysokým daním ekonomickým vězením, a lidi se globálně rozdělili na vězeňské dozorce a na vězně, co je dovoleno dozorcům, to je zakázáno vězňům. Dozorci mají imunitu, a vězni imunitu nemají, o tom to je, že co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným. Ekonomická emigrace je snaha utéci z vězení, kde se mají vězni zle, do vězení kde se budou mít vězni dobře. Konzumace slivovice a cigaret, je taky útěk z depresivního vězení, do světa chemických iluzí, kde je svoboda a klid, od dozorců a vychovatelů.