Ano, GVKB je nejmoudřejší člověk

P1070024

Pokud jsi jenom trouba tak nemůžeš pochopit to, že je GVKB nejmoudřejší člověk jaký na světě kdy žil, jenom velmi moudrý člověk, může pochopit to, že je GVKB nejmoudřejší člověk. Mnozí si myslí to, že nejmoudřejší člověk, je nějaký jiný člověk, z díla je spatřen tvůrce, ukažte mně dílo lidí, o kterých si jako troubové myslíte, že to byli nejmoudřejší lidé?
Podrobme díla moudrých lidí objektivní kritice, podívejme se třeba na knihy, za moudrou knihu se považuje Bible, jenže díky této knize zemřelo miliony lidí zcela zbytečně, takže toto dílo není moudré, nebo se podívejme na lidské normy a zákony, a zjistíte, že díky lidským zákonům a normám je zde deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, rodiny, psychiky, atd.
Bylo to moudré naučit lidi gramotnosti, statistika dokazuje, že to moudré od elity nebylo, díky gramotnosti došlo k veliké závislosti na konzumaci drog. V jablku je červ, o tom to je, je třeba se nebát jablko nakousnout, a ukázat druhým to, že je v jablku ukryt červ. Jenom GVKB ukazuje to, že je v jablku červ, a tím červem je centralizace, díky které je zde krize.