Ano, EU nemůže být dojnou krávou, pro nepřizpůsobivé občany

P1070025

Konzumní civilizace potřebuje přizpůsobivé lidi, krize jsou následkem toho, že lidi se neumí rychle přizpůsobovat změnám, a tak jsou s nimi problémy, Romové a Mohamedáni jsou klasickou ukázkou, nepřizpůsobivé geneticky zaostalé rasy, se kterou jsou největší civilizační problémy. Pokud je nějaký Rom nebo Mohamedán přizpůsobivý, tak zde s ním nejsou v civilizaci problémy, není ale možné pomocí přeškolení zajistit to, že se nepřizpůsobivý člověk, rychle a snadno, stane přizpůsobivým.
Zaměstnavatel, nepřizpůsobivému zaměstnanci dá ve zkušební době výpověď, co má ale dělat národ, s nepřizpůsobivými lidmi, co mají v tom národě už občanství? Je třeba zrušit výhodu jistého občanství, a vázat občanství na placení vysokých daní státu, ten kdo nebude platit v dospělosti státu vysoké daně, ten přijde o občanství, a bude muset opustit národ, národ nemůže být dojnou krávou, pro nepřizpůsobivé lidi, co nejsou schopní státu platit veliké daně, vše je zde jenom obchod, kdo chce zboží, musí za něj zaplatit.
Svět je veliký, a zajisté se zde najde i místo, pro lidi co nejsou přizpůsobiví, a tak neplatí veliké daně, většina států, dneska zavírá sobecky hranice, před nepřizpůsobivými lidmi, a tak by bylo nejlepší pro nepřizpůsobivé lidi, vytvořit na světě nějakou velikou oplocenou rezervaci, kam bychom ze všech bohatých států, odsouvali nepřizpůsobivé lidi, osobně bych navrhoval Sibiř, zde je mnoho místa, a je zde krásná divoká civilizací nezničená příroda.

Umělá inteligence komentáře moderuje