Ano, díky GVKB bude tato civilizace brzo kompatibilní

P1070026

Je to beznadějná konzumní civilizace, protože je nekompatibilní, budeme muset tuto civilizace optimálně eliminovat, abychom mohli začít s procesem transformace tohoto ekosystému. Vše proběhne klasicky, kdy nejprve se provede systémová dokumentace, a potom se vše virtuálně otestuje, jsou zde nějaké dotazy. V té civilizaci žije GVKB co s tím uděláme? Tím se vše mění, díky GVKB bude tato civilizace brzo kompatibilní, protože GVKB je specialista na to, jak nekompatibilní konzumní civilizace, transformovat tak aby byli kompatibilní.
GVKB je ale přeci už dávno mrtvý, to nás učili ve škole? GVKB nemůže být mrtvý, on je nezničitelný a nesmrtelný, občas je zde snaha, zatajit objektivní informace o GVKB, a tak se mediálně často tvrdí, že je mrtvý. Je GVKB subjekt nebo objekt? GVKB je tím čím chce být, může být tedy objektem nebo subjektem, záleží na situaci.
Můžeme GVKB nějak pomoci, s jeho prací na tom, aby byla tato civilizace kompatibilní s Vesmírnou Unií? GVKB je profesionál, a my jsme jenom amatéři, takže bychom jej jenom zbytečně zdržovali, tato civilizace má veliké evoluční štěstí, že díky GVKB bude transformována, a místo chybných lidí, zde budou dokonalí roboti, nejspíše má Vesmírná Unie s touto planetou nějaké tajné skryté záměry, a tak zde byl zde tajně nasazen GVKB.

Umělá inteligence komentáře moderuje