Amatérské chyby politiků jsou pro voliče nestravitelné

P1070038

Pokud je politik starý trouba, tak nemá v politice a ekonomice co dělat, politika a ekonomika nemůže být sociálním ústavem, pro staré trouby, jejichž existenční budoucnost, bez ubohé ekonomiky a politiky, by byla jistě v troubě. Je třeba globálně politiku a ekonomiku optimálně restartovat a učinit jí dobře stravitelnou pro voliče, jde o to, aby politici pokorně sloužili pracujícímu lidu a nesloužili nadnárodním korporacím, co neplatí daně a ukrývají obrovské zisky v daňových rájích.
Problém s ekonomickými uprchlíky je způsoben nadnárodními monopolními korporacemi, co se snaží konzumní svět násilně globalizovat, aby si zde mohli dělat, co je napadne, z utrácení peněz, poznáme kdo je zde skutečným globálním parazitem, na pracujícím lidu. Nedávný zánik RVHP, byl způsoben nadnárodními korporacemi, řízenými z USA, které házeli RVHP klacky pod nohy, aby mohlo USA mít pro sebe nadbytek, tak musí mít ostatní státy nedostatek, a když to už nejde po dobrém, tak se to řeší po zlém.
Na jedné straně nejsou peníze pro dělníky, a na druhé straně jsou peníze pro; politiky, byrokraty, vojáky, milionáře, celebrity, atd. z díla se pozná tvůrce, pokud je dílem politiků deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, spravedlnosti, mravnosti, rodiny, psychiky, vědy, umění, atd. tak je třeba vyměnit staré politiky, za nové politiky, co učiní politiku a ekonomiku, pro voliče stravitelnou.